Ballina Magazina Ardjan Bujupi e mohon por ish-konkurrentja e PërPuthen e shoqeron kudo! (VIDEO)

Ardjan Bujupi e mohon por ish-konkurrentja e PërPuthen e shoqeron kudo! (VIDEO)

Kohët e fundit është përfolur për një lidhje të mundshme mes Ardian Bujupit dhe ish konkurrentes së Përputhen, Jasmina Kadriu.

Ata janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin por kur u mësua se Jasmina do të jetë pjesë e klipit të ri, publiku u duk sikur u bind.

Mirëpo, ka qenë vetë Jasmina që ka komentuar këto spekulime.

Jasmina e "Për'puthen" në krahët e Ardian Bujupit, çfarë po ndodhë mes  tyre? - Lajmi.net

Në një intervistë që ka dhënë për mediat në Kosovë, Jasmina nuk ka mohuar se mes tyre ka diçka.

Ajo refuzoi të jepte një përgjigje konkrete për raportin mes tyre duke shtuar dyshimet se janë bashkë.

Ardian Bujupi i ka habitur të gjithë fansat e tij me veprimin e fundit teksa është shfaqur krah ish-konkurentes së “Përputhen” Jasminës, ku u përfol për një romancë të mundshme mes tyre.

A është puthur me Ardian Bujupin" ?! Jasmina Kadriu

Por këngëtari i hodhi poshtë këto zëra duke u shfaqur në vidoklipin e tij me titullin “Lotto” me të dashurën e tij Sabinën, po ashtu ata në çdo video në rrjete sociale apo dalje publike janë shfaqur krah njëri-tjetrit, por dalja e fundit publike ka konfuzuar sërisht fansat.

Ai është parë në ditëlindjen e Sara Hoxhës ku ka qënë i ftuar në krah të Jaseminës duke ndezur edhe një herë zërat se mes tyre mund të ketë diçka.

error: Alert: Content is protected !!