Ballina Magazina Arbana Osmani sapo konfirmoj që me Donaldin dhe Romeon nuk i ka...

Arbana Osmani sapo konfirmoj që me Donaldin dhe Romeon nuk i ka punët mirë! (FOTO)

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani është gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, sërish ajo ka marrë vëmendje pas një veprimi që ka bërë ndaj vëllezërve Romeo dhe Donald Veshaj.

Prezantuesja ka vendosur që tashmë mos të ndjékë më binjakët e njohur në Instagram.

Si reagojnë banorët? E konfirmon Arbana: Në vend të Donaldit do të jetë Romeo (VIDEO) - Albeu.com

Ndërkohë, Donaldi e ka bërë ‘unfollow’ Arbanën muaj më parë ndërsa Romeo vijonte e ndiqte moderatoren.

Kujtojmë që pas përfundimit të spektaklit, u tha se Donald Veshaj u përplas me produksionin e BBV.

Edhe pse gjërat u sheshuan, tashmë Arbana Osmani ka vendosur që mos t’i ndjekë më vëllezërit Veshaj në Instagram.

Pas përfundimit të “Big Brother VIP Albania”, Arbana publikoi asokohe një “Instastory” ku bëri me dije se nuk ka pasur asnjë konflikt me Donaldin.

Jo vetëm kaq por ajo ka falënderuar çdo konkurrent, aq më tepër Donaldin, pasi sipas saj, ai ka dhuruar emocione pa fund.

“Unë dhe Top Channel i jemi falënderues dhe mirënjohës çdo konkurrenti në këtë Big Brother, aq më tepër Donaldit i cili na ka dhuruar emocione pafund. Big Brother ka përfunduar dhe bashkë me të uroj të mbarojë shpejt edhe vala e dëshirës për të vënë kundër njerëz që vetëm “kundër” nuk kanë qenë, nuk janë e nuk do të jenë ndonjëherë.”- shkruante Arbana.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!