Ballina Magazina Antonela “hap thesin” rreth 'BIg Brother': Ju tregoj njerëzit fasade dhe marredhenien...

Antonela “hap thesin” rreth ‘BIg Brother’: Ju tregoj njerëzit fasade dhe marredhenien Donald-Trixa! (VIDEO)

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Antonela Berisha ka qenë së fundmi e ftuar në programin “Wake Up” në Top Channel.

Ajo ka folur rreth miqësive brenda BBV si dhe për jetën e saj personale dhe atë profesionale.

Antonela tha se shumë VIP-a ishin fasada, ku donin vetëm më të mirën e tyre.

“E kisha provuar një tjetër reality show dhe e pashë sa fàke janë. Shumë njerëz që i konsideroja miq, dolën ndryshe. Edhe në Big Brother ishin për të fituar për veten e tyre dhe jepnin vetëm më të mirën e tyre. Ishin fasada”, tha ajo.

Nga ana tjetër, ajo u ndal edhe te miqësitë.

Ish-banorja e BBV tha se me Monikën është takuar shpesh si dhe është habitur për príshjen e miqësisë së Beniadës me Einxhel.

Jo vetëm kaq por ajo tha dhe dy fjalë për ndàrjen Beatrix-Donald.

“Kam njohur Monikën edhe pse ishte e lídhur me Arjolën aty brenda. Me Monikën jam takuar edhe jashtë. Unë i prisja këto komentet për miqësitë që janë bërë nëpër rrjet.

Jam shumë e habitur për miqësinë e Beniadës dhe Einxhel, ato bënin be në kokën e njëra-tjetrës. Edhe ndàrja e Donaldit me Beatrix ishte një bòmbë. Më futen dyshíme, nuk paskam kuptuar asgjë”, shtòi së fundmi ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!