Ballina Magazina Alketa Vejsiut i ndodh e paprítura! Rrézohet në skénë teksa...(VIDEO)

Alketa Vejsiut i ndodh e paprítura! Rrézohet në skénë teksa…(VIDEO)

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu njihet për lirshmërinë dhe oratorinë e saj në skenë.

Programi që ajo drejton aktualisht është “Në kurthin e Piter Pan”.

Ky një program ku në qendër janë fëmijët të cilët i drejtojnë pyetje të síkletshme dhe orígjínale të ftuarve VIP.

Incidenti i papritur/ Alketa Vejsiu rrëzohet në mes të emisionit (VIDEO) -  Gossip

Në këto kushte lirshmëria është mëse e kuptueshme sepse fëmijët nuk të lënë hapësirë që të tregohesh ndryshe dhe Alketa i përshtatet më së miri këtij formati.

E dashur me fëmijët si gjithmonë, moderatorja ka përqafuar Amarin dhe Roanin, dy binjakët e programit që e kanë rrézuar në tokë Alketën e cila ka qeshur me të madhe.

Menjëherë pas kësaj situatë kaq komike, moderatorja hòqi takat dhe u ul këmbëkrýq me ta për të biseduar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!