Einxhel Shkira tregoi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” se ishte një vajzë me karakter të fortë që mundi ti bënte ballë të gjithë sfidave që i vinin.

Së bashku me Dj Dagz nisën një marrëdhënie dashurie ku duken mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit dhe pas daljes nga shtëpia duke postuar foto të ndryshme teksa shfaqen shumë të dashuruar.

Kohët e fundit që pas një interviste ku Dj Dagz shprehu dëshirën për të pasur një fëmijë lindën dyshimet se Einxhel mund të jetë shtatëzanë.

Komenti i Beatix nxiti akoma më shumë dyshímet në një postim të Einxhel në Twitter ku ajo kishte shkruar:

“He rrusha, DJ Dagz – Einxhel, si kaluat mbrëmë? BEBEEEE BEBEE BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”,

Einxhel dhe Dj Dagz nuk përmbahen, postojnë foton nga shtrati (FOTO LAJM) -  Albeu.com

Pas këtij komenti vjen reagimi i Einxhel e cila në përgjigjen që jep na lë të kuptojmë se nuk është në pritje të një fëmije duke thënë:

“Hahahaha o jetaaaa kerkese te veshtire na keni bere. Avash avash se ka pune punaa”shkruan ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!