Ballina Magazina Ajo dhe Dagz në pritje të një fëmije? Einxhel reagon për herë...

Ajo dhe Dagz në pritje të një fëmije? Einxhel reagon për herë të parë pas lajmit të shtatzënisë! (FOTO)

Einxhel Shkira tregoi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” se ishte një vajzë me karakter të fortë që mundi ti bënte ballë të gjithë sfidave që i vinin.

Së bashku me Dj Dagz nisën një marrëdhënie dashurie ku duken mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit dhe pas daljes nga shtëpia duke postuar foto të ndryshme teksa shfaqen shumë të dashuruar.

Kohët e fundit që pas një interviste ku Dj Dagz shprehu dëshirën për të pasur një fëmijë lindën dyshimet se Einxhel mund të jetë shtatëzanë.

Komenti i Beatix nxiti akoma më shumë dyshímet në një postim të Einxhel në Twitter ku ajo kishte shkruar:

“He rrusha, DJ Dagz – Einxhel, si kaluat mbrëmë? BEBEEEE BEBEE BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”,

Einxhel dhe Dj Dagz nuk përmbahen, postojnë foton nga shtrati (FOTO LAJM) -  Albeu.com

Pas këtij komenti vjen reagimi i Einxhel e cila në përgjigjen që jep na lë të kuptojmë se nuk është në pritje të një fëmije duke thënë:

“Hahahaha o jetaaaa kerkese te veshtire na keni bere. Avash avash se ka pune punaa”shkruan ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!