Ballina Magazina Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin.

Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale të ndàjnë foto dhe video me njëri-tjetrin.

Edhe para pak minutash në Instastory, Adisi ka postuar disa video ku duket bukuroshja duke gatuar fli (gatim kosovar) në natyrë.

E një përgjigje nuk ka munguar nga ana e këngëtares, e cila ‘i ka treguar vendin’ duke e pyetur nëse ai di të bëjë fli apo jo.

Nisur dhe nga ’emoji’ shoqërues na bën të besojmë se partneri i saj nuk ia ka idenë dhe ky ‘detyrim’ i ka ngélur Fifit.

Së fundmi Fifi ka marrë krítíka dhe oféndime nga disa ndjékës por dhe debati i shumëpërfolur këto ditë me Zhaklinën pas dedikimit që i bëri Adisit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!