Ballina Magazina A ka pasur pëlqim për Beniadën nga Donaldi në Big Brother? Kjo...

A ka pasur pëlqim për Beniadën nga Donaldi në Big Brother? Kjo përgjigje na habitit të gjithëve! (VIDEO)

E ftuar sot në më “Më lër të flas” emisionin e Romeo dhe Donald Veshaj ka qenë Beniada Nishani.

Gjatë qëndrimit brenda në shtëpinë e Big Brother ata u përfolën se kanë pasur një pëlqim për njëri-tjetrin.

E ftuar gjithashtu në emision ka qenë Megi Pojani e cila i pyeti nëse ky thashethem ka qenë disi i vërtetë.

Afrimiteti i shumëpërfolur i Beniadës me Donaldin, a është xheloze Beatrix? Ja si reagon këngëtarja – Balkanweb.com – News24

Beniada e mohoi kategorikisht ndërsa Donaldi tha se mes tyre ka pasur kimi, por vetëm një kimi shoqërore.

Donaldi ka bërë dhe një shaka duke thënë se mes tyre ka patur diçka vetëm njëherë në dhomën e rrëfimit.

Pjesë nga biseda:

Megi: A mund të bëj një pyetje si publik. Gjatë periudhës që keni qenë në Big Brother, është thënë që ju keni pasur ndonjë gjë me njëri-tjetrin më duket…

Beniada: Jo asnjëherë…

Donaldi: Jo mo vetëm njëherë në dhomën e rrëfimit

Megi: Një kimi, apo diçka

Donaldi: Ka pas kimi, biologji, matematikë

Megi: Sepse është shumë normale në jetë që njeriu në momente të caktuara që ti mund të jesh edhe në një marrëdhënie por të kesh një ndjeshmëri për dikë tjetër dhe nuk ka gjë të keqe të thuash kisha një flirt me Beniadën.

Donaldi: Me Benidën kisha shoqëri dhe kimi miqësore

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!