Ballina Magazina A do jetë Bora Zemani prezantuesja e emisionit ët ri? Olsa habit...

A do jetë Bora Zemani prezantuesja e emisionit ët ri? Olsa habit me përgjigjen! (FOTO)

Autorja Olsa Muhameti foli më herët për programin më të ri që do të nisë shumë shpejt në “Top Channel”, ‘Kepi i Tundimeve’.

Ajo tha për “Goca dhe Gra” se pjesë e programit do të jenë edhe personàzhe nga “Përputhen”.

Një ndër ta që përmendi Olsa është pikërisht Fation Kuqari.

Kepi i Tundimeve - Top Channel

Ndërsa për Atdheun tha se ende nuk ka informacion nëse do të jetë pjesë e emisionit.

“Atdheu nuk e di nëse është. Ka rikthime nga Përputhen, nuk rikthyem, shumë për t’i ndarë produksionet. Janë 7 personazhe tërësisht të ri. Ky është Gabrieli, është i huaj. Është dhe Erjola. Dhe i treti është Fationi që vjen nga “Përputhen”. Janë 10 të rinj single. Ky mendoj është më i vështiri nga ato që kam bërë. Xhirimet vazhdojnë”, tha Olsa më herët.

Kësaj here, ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjékësve në “Instastory”.

Dikush e pyet se kush do ta prezantojë programin e ri. Mirëpo, Olsa bëri me dije se programi nuk do të ketë prezantues. Kështu që ajo konfirmon se Bora Zemani nuk do të jetë moderatorja e emisionit.

Olsa ka theksuar për “Goca dhe Gra” se në program të rinjtë do të qëndrojnë me rroba banje në çdo moment.

“Janë dhjetë beqarë, pesë vajza, pesë djem që rrinë me rroba banje gjatë gjithë kohës, që jetojnë me njëri tjetrin. Ata e kanë marrë si një aventurë verore dhe kështu po përjetohet. Janë dy vila. Do të jenë brenda një ambienti që ka disa rregulla. Zbatimi i rregullave i bën ata të fitojnë çmimin final, nëse i thýejnë rregullat, nuk do të kenë mundësinë të fitojnë çmimin final”, tha më herët Olsa.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!