Ballina Magazina Xhensila Myrtezaj na lajmëroi për 3 surpriza, e para sapo u zbulua!...

Xhensila Myrtezaj na lajmëroi për 3 surpriza, e para sapo u zbulua! (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj është një nga artistet më të dashura për publikun.

Me këngët që kthehen menjëherë në hite dhe dukjen e saj gjithnjë të kuruar, këngëtarja ka ditur të marrë gjithnjë vëmendjen e ndjékësve.

Kështu ndodhi edhe kësaj radhe. Ajo postoi në Instagram një galeri me foto të sajat, me një nga look-et e klipit të fundit “Ale Ale” me mbishkrimin:

Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda paralajmërojnë bashkëpunimin - Telegrafi

“Vera po vjen dhe bashkë me të po vijnë dhe 3 projekte të tjera. Jam kaq shumë e emocionuar”.

Bashkëpunimi me Elgit Dodën është surpriza e parë.

Vetë artistët kanë publikuar një pjesë nga kënga ‘A e din ti’ dhe rrjeti po “çméndet”. Me siguri do të kthehet në hit.

error: Alert: Content is protected !!