Ballina Magazina Vajza e Sarës dhe Ledrit na e zbukuroi ditën me këtë video!

Vajza e Sarës dhe Ledrit na e zbukuroi ditën me këtë video!

Vogëlushja e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës u bë “VIP” ende pa ardhur në jetë.

Poem Vula, vogëlushja e Ledrit dhe Sarës ka dalë shpesh në rrjetet sociale dhe nuk ka ngélur asnjë që nuk është dashuruar me ëmbëlsinë e saj.

Vetë Ledri dhe Sara janë kujdésur që të na prezantojnë me momente të ndryshme të Poem që padýshim shkaàtojnë të qeshura.

Kjo video e Poem Vulës do ju shkrijë zemrat!

E tillë ishte dhe videoja e fundit e Ledri Vulës ku Poi e vogël fërkonte barkun pasi hante një ëmbëlsirë që kishte në dorë.

Mënyra si vogëlushja shijonte pastën e saj është sa për të qeshur aq dhe emocíonuese, kur mendon se sa shpejt rriten fëmijët e sa të mbarë bëhen.

Aq sa me këtë video të Poit gjithë dita do eci me të qeshura, ashtu siç me videot qesharake të gjithë fëmijëve!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!