Reperja e dashur për publikun, Tayna, është rrëfyer së fundmi si asnjëherë më parë në lídhje me jetën e saj personale, ku ka zbuluar edhe situatat e vështíra që ka kaluar e momentet më të síkletshme në skénë.

Tayna ishte e ftuar në emisionin “Prive”, ku në rubrikën “50 pyetje”, ajo ka treguar gjëra që nuk i kishte zbùluar më parë publikisht.

Këngëtarja e njohur zbùloi disa momente të síkletshme që ka pasur në skénë duke performuar, ku tha se i merr me mjaft spotivitet këto íncídente.

Tayna 'tërbon' publikun, zhv.ishet në koncert (Video) – TopNews

“Kam shumë momente, një prej tyre mu grísën pantallonat siç isha u kthéva mbrapsht duke bërë një vallëzim dhe publiku nisën të gjithë duke brohoritur, kur më tha menaxheri “u turpérove.” Nuk ishte shumë rrézik se… nejse. Një moment tjetër u rrézova në skénë në tokë, ishte dyshemeja e lagur”, tregoi ajo.

Ndërsa në lídhje me jetën private, reperja tregoi se për momentin është beqare, ndërsa sa i përket takimit perfekt me një djalë, ajo tha me shaka se ai duhet të sjellë një aeroplan.

“Të më sjellin një aeroplan privat, bëj shaka. Nuk është se di shumë për date, nuk di çfarë vishet… si shkohet… Nuk di shumë për date”, tha Tayna.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!