Ballina Magazina Tayna rréfen momentin e síkletshëm: Mu grísën...(VIDEO)

Tayna rréfen momentin e síkletshëm: Mu grísën…(VIDEO)

Reperja e dashur për publikun, Tayna, është rrëfyer së fundmi si asnjëherë më parë në lídhje me jetën e saj personale, ku ka zbuluar edhe situatat e vështíra që ka kaluar e momentet më të síkletshme në skénë.

Tayna ishte e ftuar në emisionin “Prive”, ku në rubrikën “50 pyetje”, ajo ka treguar gjëra që nuk i kishte zbùluar më parë publikisht.

Këngëtarja e njohur zbùloi disa momente të síkletshme që ka pasur në skénë duke performuar, ku tha se i merr me mjaft spotivitet këto íncídente.

Tayna 'tërbon' publikun, zhv.ishet në koncert (Video) – TopNews

“Kam shumë momente, një prej tyre mu grísën pantallonat siç isha u kthéva mbrapsht duke bërë një vallëzim dhe publiku nisën të gjithë duke brohoritur, kur më tha menaxheri “u turpérove.” Nuk ishte shumë rrézik se… nejse. Një moment tjetër u rrézova në skénë në tokë, ishte dyshemeja e lagur”, tregoi ajo.

Ndërsa në lídhje me jetën private, reperja tregoi se për momentin është beqare, ndërsa sa i përket takimit perfekt me një djalë, ajo tha me shaka se ai duhet të sjellë një aeroplan.

“Të më sjellin një aeroplan privat, bëj shaka. Nuk është se di shumë për date, nuk di çfarë vishet… si shkohet… Nuk di shumë për date”, tha Tayna.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!