Ballina Magazina Spartak Ngjela befason me komentin që i bëri Bora Zemanit! (FOTO)

Spartak Ngjela befason me komentin që i bëri Bora Zemanit! (FOTO)

Moderatorja e njohur është shumë aktive në rrjete sociale ku ndàn shpesh foto e video që térhéqin vëmendjen e shumë ndjekësve, por jo vetëm.

Së fundmi, në një imazh të publikuar në llogarinë e saj në “Facebook”, Bora ka marrë një koment pozitiv nga një politikan.

Avokati Spartak Ngjela është figurë e njohur për publikun shqiptar, pasi shpesh herë nëpër studiot televizive merret mendimi i tij për çështje të ndryshme.

Spartak Ngjela nuk e fsheh simpatinë për Bora Zemanin: Më lejoni t'ju  komplimentoj për… | BoldNews.al

Por, ai ka treguar edhe një anë tjetër të tij, paksa “më të butë”, duke komplimetuar moderatoren e Për’Puthen, Bora Zemani.

“Bora, ti tani je një ikonë absolute e bukurisë në ekranet e Shqipërisë. Prandaj, estetikisht, ke arritur të jesh si një kryevepër arti për një audiencë shumë të gjerë.

Suksesi që keni vendosur në Shqipëri, për ju, do të mbetet si një memorie historike. Ju përshëndes miqësisht…”, shkroi Ngjela poshtë fotos së Bora Zemanit.“Je një kryevepër arti”, Spartak Ngjela befason me

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!