Ballina Magazina Kríset shoqëria mes saj dhe Beniadës? Einxhel: Nuk jemi takuar akoma sepse...(VIDEO)

Kríset shoqëria mes saj dhe Beniadës? Einxhel: Nuk jemi takuar akoma sepse…(VIDEO)

Marrëdhënia mes moderatores Einxhel Shkira dhe modeles Beniada Nishani duket se nuk është më e njëjta si në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Të dyja vajzat duket se nuk janë më mikesha dhe këtë gjë e ka zbùluar vetë Einxhel.

Në një intervistë për “Why not”, ajo u shpreh se modelja nuk ia ka kërkuar numrin e telefonit, duke mos i kursyer as kùnjat ndàj saj.

Me íroní, Einxhel ka shtuar se ndodhte e gjitha është një traditë italiane, por ishte e qartë se mes tyre nuk kishte më asnjë marrédhénie.

PJESË NGA BISEDA:

Einxhel Shkira: Nuk jemi takuar akoma. Me Beniadën nuk kam rastisur. Po ngaqë nuk ma ka numrin e telefonit prandaj. Kështu mora vesh! Kjo ishte arsyeja që nuk kemi komunikuar. Mbase kanë tradita, zakone të tjera në Itali.

Roza Lati: Mendon se kjo gjë ndodhi se…

Beniada e pyeti: Po sikur Dagzin të ta marri ndonjë vajzë? Ja si u përgjigj Einxhel! - Gazeta e Pavarur

Einxhel Shkira: Nuk më ka numrin e telefonit. Ia kisha thënë brenda që ditën e fundit që nuk do ia jepja numrin e telefonit dhe duket se ka marrë atë për bazë. As nuk e ka kërkuar.

Roza Lati: Mos i ka ngélur hatri

Einxhel Shkira: Me mua? Për çfarë arsye. Çfarë ka pasur për të folur ka ndodhur brenda. S’ka nevojë për të sqaruar. Pse do ta mërzíste lídhja ime me Dagz?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!