“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit dhe aktorit Donald Veshaj.

Mirëpo së fundmi ajo publikoi një tjetër këngë të titulluar “Ani”. Donaldi postoi dje një video teksa po dëgjonte këtë këngë.

Mirëpo së fundmi Bora dhe Semi kanë publikuar video së bashku, ku në fakt po flisnin për këngët e Semit.

Në një moment, moderatorja dëgjohet t’i thotë Semit, që të flasë në numrin njëjës për këngët e saj sepse “keqkuptohet.”

Pastaj Semi i thotë që këngët janë të përbashkëta, pasi këngët i kanë të dyja vajzat.

Biseda:

Semi: Prit mi se kemi “Ani” një herë.

Bora: Hë se keqkuptohet nuk i kemi të dyja.

The closeness between Semi and Donald in Big Brother Vip / Speaks for the  first time Bora Zemani - Bla Bla

Semi: Kemi dy këngë.

Bora: “Ke” jo “kemi” të lutem shumë.

Semi: Edhe ti i ike, të dyja i kemi. Çfarë janë të miat janë edhe të tuat, përgjithmonë.

Ndërkohë Donaldi publikoi video dhe këndonte këngën e Semit: “Tu luta, tu luta, tu luta ti mos bëj gabime. Tu luta, tu luta, tu luta ti mos thyej premtime. Djalo ti nuk je normal. Djalo ti nuk je normal. Prej vetes ke ik ti, prej vetes ke dalë. Nuk e di a muj naj herë me ta fal. Ani ani, hajt se ki me ardh ti te dera e banesës tem, ki me u lut ti a mrena a m’len”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!