Ballina Uncategorised Rrushja bën gàfën më të síkletshme në PërPuthen! (VIDEO)

Rrushja bën gàfën më të síkletshme në PërPuthen! (VIDEO)

Rrushja ka qenë kohët e fundit mes dy zjàrreve nëse mund t’i quajmë kështu situatat e krijuara mes saj, Astritit dhe Dritanit.

Të dy djemtë kanë shfaqur pëlqim për Rrushen dhe konkurrentja e PërPuthen jo pak herë është vënë para vështirësisë.

Së fundmi në një përbàllje me Dritanin, Rrushja u desh të përjetonte një nga situatat më të sikletshme që mund t’i ndodhte.

VIDEO

Ajo thirri Dritanin me emrin e Astritit e sigurisht kjo gafë nuk u prit mirë nga konkurrenti.

“Edhe kur flet me mua e ke mendjen te ai. Si do të ndiheshe po ta beja unë diçka të tillë,” u shpreh Dritani.

Rrushja kërkoi vazhdimisht falje, por sidoqoftë situata e krijuar shkàktoi mjaftueshëm tensíon.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!