Ballina Magazina Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi 'kapen mat'...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit.

Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë miqësia e tyre pas daljes së Semit dukej se nuk ishte më si më parë dhe shkàk për këtë u bë lídhja e Donaldit me këngëtaren Beatrix.

Semi vendosi të mbante qëndrim ndàj veprimit të Donaldit duke mos komentuar asgjë në lídhje me veprimet e tij.

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi shfaqen

Përpos pyetjes “A janë rijthyer bashkë Bora dhe Donaldi” një tjetër pyetje që i mundonte fansat ishte dhe raporti i ”Donaldit dhe Semit” pas mbarimit të “Big Brother Vip”.

Përgjigjen e kësaj pyetje ata na e kanë konfirmuar me anë të një video, ku shihen duke folur me njëri tjetrin.

Semi Jaupaj vë pikat mbi “i” për raportin me Donald Veshajn! Reagon ashpër  ndaj Palomës - Boom News

Teksa Donaldi po bënte një video për emisonin e sotëm, Semi e pyet a ka kàrikues telefoni, ai i përgjigjet po, sa të bëj ktë videon, pas tij dëgjohet dhe komenti i Romeos i cili thotë, nëse e do thuaj po.

Mesa duket hatérmbétjet e të kaluarës i kanë lénë pas, duke na bërë të mendojmë për një rikthim të mundshëm mes Borës dhe Donaldit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!