Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit.

Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë miqësia e tyre pas daljes së Semit dukej se nuk ishte më si më parë dhe shkàk për këtë u bë lídhja e Donaldit me këngëtaren Beatrix.

Semi vendosi të mbante qëndrim ndàj veprimit të Donaldit duke mos komentuar asgjë në lídhje me veprimet e tij.

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi shfaqen

Përpos pyetjes “A janë rijthyer bashkë Bora dhe Donaldi” një tjetër pyetje që i mundonte fansat ishte dhe raporti i ”Donaldit dhe Semit” pas mbarimit të “Big Brother Vip”.

Përgjigjen e kësaj pyetje ata na e kanë konfirmuar me anë të një video, ku shihen duke folur me njëri tjetrin.

Semi Jaupaj vë pikat mbi “i” për raportin me Donald Veshajn! Reagon ashpër  ndaj Palomës - Boom News

Teksa Donaldi po bënte një video për emisonin e sotëm, Semi e pyet a ka kàrikues telefoni, ai i përgjigjet po, sa të bëj ktë videon, pas tij dëgjohet dhe komenti i Romeos i cili thotë, nëse e do thuaj po.

Mesa duket hatérmbétjet e të kaluarës i kanë lénë pas, duke na bërë të mendojmë për një rikthim të mundshëm mes Borës dhe Donaldit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!