Duket se futbollistët nuk po i ndahen Loredanës. Reperja është shfaqur së fundmi krah yllit me famë botërore Neymar.

Reperja shqiptare ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shihet teksa pòzon me futbollistin e njohur.

Ajo nuk ka dhënë detaje të mëtejshme dhe nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë.

Kjo video vjen pak ditë pasi Loredana u shfaq krah futbollistit nga Kosova Edon Zhegrova, duke krijuar aludime se kanë nisur një lidhje.

Ishte gazetar zvicerane “Blick”, që publikoi një artikull dedikuar dy yjeve ku shkruante se ata kanë nisur një romancë.

Megjithatë asnjëri nga protagonistët nuk ka reaguar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!