Ballina Magazina Luana Vjollca ka një mesazh të rëndësishëm për 1 Majin! (FOTO)

Luana Vjollca ka një mesazh të rëndësishëm për 1 Majin! (FOTO)

Luana Vjollca është një nga prezantueset më të njohura të televizionit tonë. Bukuroshja padyshim që tërheq vëmendje si me sukseset e saj ashtu dhe me hiret tejet të bukura.

Së fundmi, teksa ka marrë disa pushime për t’u relaksuar dhe një pauzë nga ekrani dhe muzika duket se bukuroshja ka vendosur të rikthehet.

Me një foto të postuar në Instastory, ajo tregon se është duke punuar në studio dhe gjithashtu ka shkruar një urim për të gjithë.

“Gezuar ditën ndërkombëtare të punëtorëve!”

Mund të themi se Luana po punon për një projekt të ri, I cili mendohet se ka të bëjë me muzikën.

E teksa presim këtë projekt muzikor, në profesionin e saj të parë si prezantuese ende nuk na ka zbuluar diçka konkrete.

Shfaqet Luana Vjollca, del me një mesazh për të gjithë/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!