Ballina Magazina Lori Hoxha habit me deklaratën e saj: Ja si reàgova kur mësova...

Lori Hoxha habit me deklaratën e saj: Ja si reàgova kur mësova se Sara ishte e lídhur me Ledionin! (VIDEO)

Lori Hoxha, Ledion Liço dhe Mozzik ishin të ftuarit e parë e emisionit “Më lër të flas”.

Binjakët Veshaj ditën të gòdasin në shenjë me të ftuarit që ngjàllin gjithnjë shumë interes te publiku.

Ata vunë përballë Lorin dhe Ledionin në një lojë me pyetje dhe falë kësaj mësuam mendimin e parë të Lorit kur mori vesh për lídhjen e Ledionit dhe Sarës.

Lori Hoxha s'pyet asnjë, i hap profil dhe 'e djeg' në kërcim me Ledionin, i  kthehet Sara: E teprove (VD) – Dosja AL

“A kuku”, kjo ishte pëgjigja e drejtueses së Top Channel që padýshim shkàktoi shumë të qeshura. Ajo tha se kishte shpresuar të zgjasnin sa me shumë dhe mes të qeshurave u shpreh se kishte menduar “o Zot sa turp”.

Marrëdhënia e Lorit me kunatin e saj, Ledionin është sigurisht për t’u pasur zíli, ndërsa mendimet e para ishin ne kuadrin e batutave.

Ledioni dhe Sara janë në pritje të fëmijës së tyre të trete, një vajze pas dy djemve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!