Ballina Magazina Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit”...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të tyre në rrjetin social Instagram.

Lori Hoxha ka zgjedhur foton e një fluture të cilën e ka postuar në Instastory.

Mesa duket shpirti i të atit ka ardhur pranë saj i personifikuar si një flutur.

Ky ka qenë një mesazh nga Lori për të thënë se pavarësisht të gjithave ajo e ndjen se babai është gjithmonë pranë saj.

Ndërsa Sara Hoxha e ka kujtuar të atin me videon më të ëmbël.

Në videon e postuar në profilin e saj duket djali i Sarës i cili mban në prehër princeshën e familjes, të ardhur në jetë pak kohë më parë.

“Këtë javë kemi menduar shumë për ty babi. Shpresoj ta dish se zemra ime është plot dhe do ta kishe dashur shumë familjen tënde”, ka shkruar Sara.

Kujtojmë se dhëndri i Dritanit, bashkëshorti i Sarës e ka kujtuar atë në një prej intervistave të tij të fundit. Ledioni u shpreh se ai i mungon në forma nga më të ndryshmet.

“Për mua është pishman i madh, që tre fëmijët nuk do e njohin kurrë gjyshin e tyre”– u shpreh Ledioni ku dukej tejet i prekur.

Lori Hoxha kujton të atin e ndjerë: Do hap një verë të

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!