Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë.

Jo vetëm kaq por një tjetër lajm i bujshëm ishte në fakt edhe takimi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

Nga ana tjetër, Dalina Buzi tregoi dhe se si personàzhet e Top Channel ishin ndàrë në tavolinë.

Ishim në një tavolinë” Dalina Buzi rrëfen prapaskenat e 'ribashkimit Bora- Donald Unë pashë dy njerëz që… - Shiko lajmet e fundit të minutës së fundit

Dalina tha se ndodhej e pranishme dhe vuri re se si dy njerëz të edukuar komunikuan me njëri tjetrin.

Jo vetëm kaq por moderatorja solli në vëmendje edhe Beatrix, e cila në fakt gjatë kohës që Donaldi me Borën u takuan, këngëtarja ndodhej për darkë me Antonela Berishën.

Bora dhe Donaldi u fotografuan bashkë, Dalina Buzi zbulon detaje nga takimi  i tyre – BoldNews.al

“Ishim të ndarë në tavolina. Një tavolinë ishte tavolina e Top Channel. Ishte Sara Hoxha, Lori Hoxha, Bora, qëlloi dhe Donaldi me Romeon. Unë si e pranishme atje pashë dy njerëz të edukuar që flasin. Antonela nga ana tjetër ishte me Beatriksën. Si rastësi qëlloi që ai të ishte në një tavolinë dhe me ish-in”, tha ajo.

Kujtojmë që takimi Bora-Donald solli shumë reagime në rrjete sociale.

Madje, edhe shumë video të tyre qàrkulluàn në rrjet, sidomos në momentin kur aktori i njohur, Donald Veshaj po i ndízte cígaren moderatores Bora Zemani.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!