Ballina Magazina I martuar dhe me fëmijë? Bledi i PërPuthen sqaron njëherë e mirë...

I martuar dhe me fëmijë? Bledi i PërPuthen sqaron njëherë e mirë fotot e dyshímta! (VIDEO)

Kështu është folur lart e poshtë prej kohësh për një prej ish-konkurrentëve të emisionit “Për’puthen”, Bledi Beqirin.

Kjo për shkak të fotove të shumta që Bledi publikonte në rrjetet e tij sociale, ku shfaqej me një fëmijë të vogël.

Mirëpo, i ftuar në emisionin “ExPuls” me Ronaldo Sharkën, ai ka rrëfyer njëherë e mirë të vërtetën e tij.

“Jo jo. Nuk kam qenë as i fejuar as i martuar as i divorcuar as me fëmijë. Postoj shpesh një vajzë të vogël në Instagram por ajo është mbesa ime”- ka treguar Bledi.

Ai gjithashtu ka folur për situata të ndryshme në emision, si dhe për zhgénjimin e tij nga aùtorja e emisionit, Olsa Muhameti.

“Pas largimit nuk kemi pasur ndonjë kontakt, por e vetmja arsye që jam i prékur sepse unë gjithsesi kam respekt, është një vajzë shumë e zonja për veten e vet… Ua kam shprehur të gjitha gjërat çfarë kam pasur, ua kam treguar pikat përse kam dalë, diçka që është dashur të më kuptojë. I thashë që të mos dal unë kéq, produksioni kéq, të vij si njeri para publikut, të sqaroj të them çfarë kam edhe të lëviz. Një gjë e tillë mua nuk mu lejua, nuk e di përse. Direkt u shképutén kontaktet aty për aty. I uroj të gjitha të mirat edhe atyre, nuk i shàj dot.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!