Ballina Magazina Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto në profilin e saj të instagramit krah trupës koreografike duke u shprehur.

Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse fitova turmën!

Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse fitova turmën!

“Edhe po të kaloja në finale do të isha e fundit! E di! Por dashuria që mora ishte e jashtëzakonshme. E fitova sepse fitova turmën! Dhe turma ka gjithmonë të drejtë! Ju dua.

Në foto këngëtarja shfaqet e buzëqeshur për pjesamrrjen e saj në këtë festival.

Nga ana tjetër nuk kanë munguar as komentet e njerëzve, fansa të Ronelës kudo të cilët mbështetën këngën dhe performancën e saj, duke u shprehur se Shqipëria meritonte të ishte në finale.Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse fitova turmën!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!