Ballina Magazina Gjyshi Donaldit i del në mbrojtje Fifit: Ajo të do...(VIDEO)

Gjyshi Donaldit i del në mbrojtje Fifit: Ajo të do…(VIDEO)

“Ky është vendi ku ka rënë Fifi”. Kjo ishte fraza e një nga skeçeve të realizuara në episodin e parë të emisionit “Më lër të flas”

Donaldi vuri disa lule në tokë në episodin e parë të emisionit “Më lër të flas”duke kujtuar skenën kur Fifit i ra të fikët brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Këngëtarja e revoltuar ka refuzuar vazhdimisht ta shohë atë skenë e si rrjedhojë tha se do i hídhte në gjyq vëllezërit Veshaj.

Ajo të do sinqerisht', gjyshi i bën namin Donaldit për sherrin me Fifin

Kjo ka qenë e gjitha një lojë mes miqsh që vuri në dyshíme dhe publikun që i ndjék.

Donaldi ka publikuar disa Instastory ku duket gjyshi i tij i cili nisur dhe nga situata e fundit i thotë se me Fifin nuk duhet t’i prishi marrëdhëniet.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Nuk e kam qejf Fifin.

Gjyshi i Donaldit: Po ajo bëri edhe emrin tatuazh

Donald Veshaj publikon bisedat me gjyshin për “sherrin” me Fifin: Ajo hodhi poshtë Ilirin dhe Arjolën për ty! Në asnjë mënyrë mos... - Gossip

Donaldi: Do zihem se nuk e kam qejf, doli do të më hedhë në gjyq se çfarë tha… Do zihem.

Gjyshi i Donaldit: Po pse do zihesh?

Donaldi: Po do më hidhte në gjyq, ku di unë. A të zihem apo jo?

Gjyshi i Donaldit: Jo, në asnjë mënyrë. Fifi është shkëpùtur nga Iliri dhe nga Arjola, nuk flet fare. E lexova në gazetë dje. Ajo të ka dashur me sinqeritet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!