Ballina Magazina Fifi ishte e vendosur ta hídhte në gjýq Donaldin! Ja çfarë bëri...

Fifi ishte e vendosur ta hídhte në gjýq Donaldin! Ja çfarë bëri që dyshja të pajtohej! (VIDEO)

Donald Veshaj në programin e tij ironizoi veten, por pa lënë anash as banorët e tjerë të “Big Brother VIP”, sidomos përgjatë një skéçi të realizuar brenda shtëpisë me të ftuarin e tij Mozzik.

Nga të gjithë, Fifit u duk se nuk i pëlqeu shakaja kur Donaldi kujtonte me lule vendin ku i ka rénë të fikët.

Ajo rréth mesnatës u shfaq e ashpér duke paralajmëruar gjýqin nëse skéna del në Youtube.

Ndërkohë, sot gjatë ditës, sikur të mos kishte ndodhur gjë, ajo u shfaq në video me Donaldin, si për të treguar se miqësia vazhdon.

Por në fakt si duket kërkesa e Fifit u respektua.

Emisioni është hedhur me vonesë (sot) dhe prive.al zbulon se pjesa e ironisë me Fifin është prerë dhe mungon në Youtube.

E si duket takimi i sotëm ka qenë të “ulin gjàkrat”, paçka se Donaldi dhe Fifi u shfaqën sikurse të mos kishte ndodhur asgjë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!