Ballina Magazina Einxhel surprizon me deklaratën e saj: Nuk doja të lidhesha me DJ...

Einxhel surprizon me deklaratën e saj: Nuk doja të lidhesha me DJ Dagz sepse…(VIDEO)

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një nga çiftet qe nisën marrédhénien e tyre në ‘’BBVIP’’.

Në fillimet e romancës ata hezítuan të nisnin një lídhje brenda shtëpisë, por me kalimin e kohës pranuan se kishin ndjénja për njëri-tjetrin.

E ftuar në emisionin ‘Why Not’, moderatorja është pyetur se sa mjàftueshëm njihen ata me njëri- tjetrin.

Einxhel dhe Dj Dagz nuk përmbahen, postojnë foton nga shtrati (FOTO LAJM) -  Albeu.com

Einxhel ka treguar gjithashtu se ajo nuk ka dashur të krijonte një marrédhénie brenda shtëpisë por rezultoi që artisti i pëlqeu.

Sipas saj ajo nuk ka dashur të niste diçka me Dj Dagzin pas nuk dëshironte të pénalízonte lojën e njëri-tjetrit.

“Mendoj që nga intervista e fundit që ka qenë këtu pasi ishte java e parë që kisha dalë më ka njohur shumë mendoj që me ka njohur mjaftueshëm. Kjo nuk do të thotë që unë jam akull e ftohë, kjo do të thotë që më pëlqen t’i bëj hapat e sigurt, të mos bëj premtime.

Babai i Einxhel i jep fund lidhjes së saj me Dagz? | Paparaci

Besoj se më ka njohur mjaftueshëm. Unë nuk kam qenë e ftohtë, thjesht nuk kam dashur të hidhem në një marrëdhënie. Përveç pjesës që s’doja të krijoja marrëdhënie aty brenda por ja më pëlqeu çfarë t’i bëja.”– tregoi Einxhel.

“Me mendjen time isha çfarë do bëj, më pëlqen, po ta lë për jashtë, aty është, nuk do ikë. Sado që unë e kisha ndarë mendjen që nuk do ndodhte, por mund të them që mund të kem qenë gati që shumë më përpara ta puthja Dagzin dhe vetë ta bëja atë hap, por thjesht ngùrroja sepse nuk kam dashur të pénalízoja as lojën e atij, as rrugëtimin tim.

Unë kisha qenë shumë e saktë në parashikimin tim, sepse ashtu ndodhi. Në momentin që unë dhe Dagz u puthëm banorët na u vunë kùndër. E vetmja gjë që mund të bëni kundër ishte të të nominonin dhe vihesh në atë présionin që Ok njëri nga ne të dy tani do dalë”.– përfundoi ajo.

error: Alert: Content is protected !!