Ballina Magazina Çfarë po na shohin sytë? Mozzik poston foto me Loredanën dhe nuk...

Çfarë po na shohin sytë? Mozzik poston foto me Loredanën dhe nuk dimë çfarë të mendojmë! (FOTO)

Prej ditësh në rrjet është përfolur se Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar dhe shkak janë bërë fotot në rrjete sociale ku shfàqeshin herë veshur me të njëjtin jelek jeshil e një herë tjetër me të njëjtat çizme.

Së fundmi ata publikuan edhe foto të së njëjtës çantë dhe të së njëjtës valixhe. Mirëpo si qëndron e vërteta?

Nuk dihet ende edhe pse Mozzik thotë se është single, fotoja që sapo publikoi na bëri sërish “lémsh”.

Ai ka postuar një foto ku pas tij qëndron Loredana, ish-partnerja e tij dhe ne nuk dimë ç’të mendojmë më parë:

Mos po realizojnë ndonjë projekt? Apo janë bashkë?! Apo është foto e vjetër?

Kujtojmë Reperja Loredan  gushtin e kaluar ndau me ndjekësit në Instagram se ajo dhe Mozzik janë ndàrë sërish.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!