Ballina Magazina Beatrix Ramosaj sapo kércéoni Donaldin? (FOTO)

Beatrix Ramosaj sapo kércéoni Donaldin? (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj u kthye ditën e djeshme në vendlindjen e saj, Deçanin, për të festuar Bajramin.

Ajo nuk nguroi të publikonte disa foto të reja nga atje, ku si gjithmonë shfàqet në super formë.

Pikërisht kur duket se historisë së Donaldit dhe Beatrix i është dhënë fundi, detaje të ndryshme qàrkullojnë në rrjet dhe nxísin dyshíme.

Ka qenë Betarix e fundit që ka marrë vëmendjen. Teksa ka publikuar disa foto nga vendlindja, ku duket mjaft e lumtur, ajo që bën përshtypje është pikërisht përshkrimi në foton e saj.

“Unë kam screenshot-et”, ka shrkuar ajo duket lënë të kuptohet se ka prova dhe po “kércénon” dikë.

Por ky “dikush” në këtë rast është Donaldi dhe të gjithë janë dakort për këtë. Gjithsesi këngëtarja nuk ka dhënë detaje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!