Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj u kthye ditën e djeshme në vendlindjen e saj, Deçanin, për të festuar Bajramin.

Ajo nuk nguroi të publikonte disa foto të reja nga atje, ku si gjithmonë shfàqet në super formë.

Pikërisht kur duket se historisë së Donaldit dhe Beatrix i është dhënë fundi, detaje të ndryshme qàrkullojnë në rrjet dhe nxísin dyshíme.

Ka qenë Betarix e fundit që ka marrë vëmendjen. Teksa ka publikuar disa foto nga vendlindja, ku duket mjaft e lumtur, ajo që bën përshtypje është pikërisht përshkrimi në foton e saj.

“Unë kam screenshot-et”, ka shrkuar ajo duket lënë të kuptohet se ka prova dhe po “kércénon” dikë.

Por ky “dikush” në këtë rast është Donaldi dhe të gjithë janë dakort për këtë. Gjithsesi këngëtarja nuk ka dhënë detaje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!