Ballina Magazina Beatrix kércénohet, ajo shpérthén: Gati padia në gjýkatë?! (FOTO)

Beatrix kércénohet, ajo shpérthén: Gati padia në gjýkatë?! (FOTO)

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip” Beatrix Ramosaj ka qënë vazhdimisht në vëmendjen e publikut dhe madje është gjýkuar tepër ashpër për veprimet e saj.

Mesa duket këto komente e kanë mërzítur mjàft këngëtaren dhe ajo publikoi para pak ditësh një video ne Instagram, duke adresuar bullízmín që i është bërë kohët e fundit nga njerëzit në internet.

Në video ajo u shpreh se tre muajt e fundit është abùzuar shumë me emrin e saj dhe nuk ka dashur asnjëherë që ajo dhe personat që e mbéshtésin të bùllízohen.

Beatrix Ramosaj publikon mesazhet e një ndjekëse në Instagram, paralajmëron  padi ndaj saj - Telegrafi

Këngëtarja këtë video e ka bërë edhe si një mesazh për vajzat e gratë, ku shprehet se nuk duhet ta pranojnë dhùnën përshírë edhe atë “online”.

Por mesa duhet ky mesazh nuk paska arritur tek të gjithë dhe ka qenë vetë Beatrixa që ka publikuar në story mesazhet kércénuése që vazhdon të marrë nga një person me emrin Alexa.

“Përshëndetje Behigje Ramosaj. Stop së dérguari sms privat me adrésat fàllso. Për aq kohë sa mbajnë emrin tënd dhe foto tënden, duke ofénduar, do ndjék çështje gjýqësore ndàj jush për oféndime. Duke qënë se janë ‘fansat’ tuaj, bën mirë t’i ndalosh. Jemi në një shtet ku shkéja e privatësisë dénohet. Është thirrja e parë dhe e fundit që ju bëj. Stop.”- është shprehur personi në fjalë.

Beatrix publikon foto nga Deçani, por për kë e ka këtë mesazh? - Sinjali

Në përgjigjen e postuar Beatrix shprehet se:

“Zgjohem pothuajse çdo mëngjes me mesazhe të tilla nga zonja e nderuar Alexa. Dua t’i them që shpresoj një ditë Zoti t’ja pastrojë zemrën edhe mllefin që ka, sepse duke e shfryrë tek unë nuk e ndihmon aspak dhe nuk përcjell një mesazh të mirë tek familja juaj. E nëse dikush do ndjeki çështje gjyqësore ndaj dikujt, jam unë ndaj teje e dashur”.

Mbetet e paqartë akoma arsyeja e personit në fjalë që e shtyn të dërgoje mesazhe të tilla në drejtim të një personazhi publik.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!