Ballina Magazina A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”.

Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe atë profesionale, ku ndër të tjera ai u ndal edhe te marrédhénia e tij me aktorin Bes Kallaku.

Por çfarë ka ndodhur mes tyre? Shumë media shkruan se ka një krísje në miqësinë e Olsit dhe Besit.

Mirëpo, tanimë Olsi ka një përgjigje për të gjithë, duke treguar kështu edhe raportin që ka me Besin.

Gjatë fjalës së tij, Olsi pohoi se ata janë shkëpùtur nga njëri tjetri dhe marrëdhënia e tyre është ftohur.

“Thjesht jemi shkëpùtur, jemi ftohur. Por edhe kur jemi takuar, kemi biseduar për gjëra të përgjithshme që mund t’i diskutoj me këdo që mùnd të takoj. Mendoj që edhe rruga që ka vazhduar secili [ndikoi]…” –tha ndër të tjera Olsi.

I gjithë hamendësimi për krisjen e raportit të tyre erdhi në momentin kur Besi nuk u pa në festën e ditëlindjes së Olsit.

Pikënisja e këtyre lajmeve u bë festa e ditëlindjes së Olsit, ku mes shumë personàzheve të njohur të ftuar, u vu re mungesa e Besit.

Jo vetëm kaq, por Olsi tha edhe se shumë miq të tij nuk erdhën në festën e ditëlindjes pasi kanë patur shumë angazhime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!