Ballina Magazina Yll Limani “bisedon” me CR7, reàgimi EPÍK i gjyshes së tij kur...

Yll Limani “bisedon” me CR7, reàgimi EPÍK i gjyshes së tij kur prezantohet me futbollistin (VIDEO)

Pos vëmendjes që merrë nga karriera e tijë, këngëtari Ylli Limani shpesh herë shquhet për humorin e tij.

Ku kësaj here ai ka realizuar trendin e famshëm, që ka të bëjë me Cristiano Ronaldon.

Në fakt bëhet fjalë për një filtër të rrjeteve sociale, i cili mundëson realizimin e videove apo fotove me personàzhe të njohur.

Yll Limani “bisedon” me Cristiano Ronaldo, reagimi epik i gjyshes së tij kur prezantohet me futbollistin

Por ndërsa po regjistronte këtë moment argëtues, gjyshja e këngëtarit është shfaqur në ekran dhe ai nuk kishte si të mos e prezantonte me yllin e futbollit.

Nuk kanë munguar komentet krah videos komike.

“Hey çfarë po bën, si je. Bëja me dorë Ronaldos.

Gjysha”– ndërsa gjyshja e tij e përshëndet me dorë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!