Ballina Magazina Xhensila publikoj këngen e re, fansat e 'krýqëzojnë': Ke humbur identitetin...(FOTO)

Xhensila publikoj këngen e re, fansat e ‘krýqëzojnë’: Ke humbur identitetin…(FOTO)

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj numëron me dhjetëra hite ne YouTube, duke përfshíre ketu bashkëpunimet por edhe këngët solo.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar këngën e saj më të re “Ale, Ale”

Mirepo, duket se kohet e fundit ajo po merr shume komente negatíve per shkàk te ndryshimit qe vihet re qysh nga fillimi i karrierës e deri tani.

Ale, Ale” kënga më e re e Xhensilës - Gazeta Express

Duke u bazuar tek komentet e shumta, duket se ne fillimet e saj Xhensila ishte ajo vajza e ëmbël, këngët e se cilës kishin tekste te qarta dhe me kuptim duke mos i kushtuar shume rendësi videoklipit.

Mirëpo tani duket se pamja dhe videoklipi janë ato çka kane marre rëndësinë e projekteve te saj muzikore, duke lenë pas tekstin dhe kuptimin e këngës.

Kënga e saj e fundit u publikua ditën e djeshme dhe pati një lum komentesh negative e ne shumicën prej tyre shihej se publiku kërkonte Xhensilen “e vjetër” dhe te ëmbël dhe jo kënge pa kuptim ku ekspòzon vetëm trupin e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!