Xhensila Myrtezaj është një nga artistet që komentohet pafund në medien rozë.

Gjithashtu Luana Vjollca, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, atë ka kohë që nuk e kemi parë në rolin e modertores.

Shpesh herë ndodh që vajzat e ekranit të bejne “xing” me njëra-tjetrën përsa i përket veshjes, ideve…

https://www.photojoiner.net/image/mLahR1gF

Së fundmi ishte rradha e dy artisteve shqiptare, Luana Vjollca dhe Xhensila Myrtezaj.

Ishte Luana ajo që e realizoi e para këtë ide seti fotografik vitin e kaluar, 2021, në bashkëpunim me “Collini Milano 1937”.

Mirëpo së fundmi gjatë këtyre ditëve, të njëjtën ide realizimi ia pamë edhe Xhensilës.

https://www.photojoiner.net/image/C8kiNfkf

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!