Ballina Magazina Veshja e Beatrix Ramosaj në videoklipin e ri kushton mbi…(FOTO)

Veshja e Beatrix Ramosaj në videoklipin e ri kushton mbi…(FOTO)

Beatrix Ramosaj vazhdon të mbétet në qendër të vëmendjes. Diën e martë këngëtarja publikoj këngën e saj të re me titull “Ma shumë se ti”.

Ky projekt i dedikohej tërësisht ish-partnerit të saj, Donald Veshaj, me të cilin u njoh dhe krijoi një lídhje në “Big Brother VIP”, por që u ndanë menjëherë pas spektaklit.

Mirëpo, një vëmendje të madhe në klip ka tërhéqur edhe veshja e Trixës, e cila u shfaq si ‘Catwoman’.

Beatrix Ramosaj poston imazhe të reja me dukjen “Catwoman” të shkëputura  nga klipi “Ma shumë se ti” - Telegrafi

Kjo paraqitje e këngëtares në total kushton plot 1093 euro, pasi kostumi kap vlerën e 549 eurove, màska në fytyrë kushton 277 euro dhe dòrezat 267 euro.

Madje, u tha që veshja lidhej me Donaldin, pasi të gjithë e dimë tashmë se ai është i apasionuar pas personazhit Spiderman.

Pikërisht këtë e ka treguar edhe në shtëpinë e “Big Brother VIP”kurishtekonkurrente.https://www.photojoiner.net/image/7kp5oHUh

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!