Gazeta zvicerane “Blick” ka ngjallur dyshime për një lídhje të mundshme mes futbollistit Edon Zhegrova dhe këngëtares Loredana.

Gazeta i ka kushtuar një shkrim një fotografie të dyshes, të publikuar së fundmi nga këngëtarja në rrjetet sociale.

“Çfarë po ndodh këtu? Loredana pòzon me ish- lojtarin e Baselit”, ka qenë titulli i artikullit të “Blick”, i cili vazhdon me fjalët

“Në fundjavë, reperja Loredana u shfàq krah për krah me ish-lojtarin e Baselit, Edon Zhegrova në storyn e saj në Instagram, duke ndézur kështu thashéthemet”-ka shkruar “Blick”

Gushtin e kaluar, reperja Loredana ndàu me fansat e saj në Instagram se ajo dhe Mozzik po shkonin sërish në rrugë të ndàra.

“Ne jemi vetëm dy njerëz kokëfortë që nuk mundemi as me, e as pa njëri-tjetrin”, ka shkruar muzikanti.

Mediumi zviceran: Loredana dhe Edon Zhegrova "në lidhje" | Paparaci

Ndàrja nuk ka ndryshuar asgjë në situatën familjare: Loredana thékson vazhdimisht se ajo dhe Mozzik kanë ende një marrédhénie shumë të mirë, kjo edhe për hir të vajzës së tyre Hanës.

Pak muaj më parë këngëtarja tha se aktualisht nuk është në kërkim të një mashkulli të ri.

“Jam shumë e lumtur me veten, kjo mund të tingëllojë arrògante – por e shijoj jetën time”, tha Loredana.

Por ajo shton: “Unë besoj në dashurinë e vërtetë dhe jam shumë e interesuar për ta gjetur përsëri!”

Lind pyetja, a është sërish e dashuruar Loredana?

Fotografia e postuar gjatë fundjavës i ka ndézur dhe njëherë thashéthémet. Marrédhënia mes tyre nuk është(ende) e qartë.Loredana në 'lidhje' me Edon Zhegrovën? | inFokus

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!