Ballina Magazina Vallë e vërtetë? Mediat zvicerane: Lordana harron Mozzik dhe lidhet me yllin...

Vallë e vërtetë? Mediat zvicerane: Lordana harron Mozzik dhe lidhet me yllin e futbollit kosovar! (FOTO)

Gazeta zvicerane “Blick” ka ngjallur dyshime për një lídhje të mundshme mes futbollistit Edon Zhegrova dhe këngëtares Loredana.

Gazeta i ka kushtuar një shkrim një fotografie të dyshes, të publikuar së fundmi nga këngëtarja në rrjetet sociale.

“Çfarë po ndodh këtu? Loredana pòzon me ish- lojtarin e Baselit”, ka qenë titulli i artikullit të “Blick”, i cili vazhdon me fjalët

“Në fundjavë, reperja Loredana u shfàq krah për krah me ish-lojtarin e Baselit, Edon Zhegrova në storyn e saj në Instagram, duke ndézur kështu thashéthemet”-ka shkruar “Blick”

Gushtin e kaluar, reperja Loredana ndàu me fansat e saj në Instagram se ajo dhe Mozzik po shkonin sërish në rrugë të ndàra.

“Ne jemi vetëm dy njerëz kokëfortë që nuk mundemi as me, e as pa njëri-tjetrin”, ka shkruar muzikanti.

Mediumi zviceran: Loredana dhe Edon Zhegrova "në lidhje" | Paparaci

Ndàrja nuk ka ndryshuar asgjë në situatën familjare: Loredana thékson vazhdimisht se ajo dhe Mozzik kanë ende një marrédhénie shumë të mirë, kjo edhe për hir të vajzës së tyre Hanës.

Pak muaj më parë këngëtarja tha se aktualisht nuk është në kërkim të një mashkulli të ri.

“Jam shumë e lumtur me veten, kjo mund të tingëllojë arrògante – por e shijoj jetën time”, tha Loredana.

Por ajo shton: “Unë besoj në dashurinë e vërtetë dhe jam shumë e interesuar për ta gjetur përsëri!”

Lind pyetja, a është sërish e dashuruar Loredana?

Fotografia e postuar gjatë fundjavës i ka ndézur dhe njëherë thashéthémet. Marrédhënia mes tyre nuk është(ende) e qartë.Loredana në 'lidhje' me Edon Zhegrovën? | inFokus

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!