Moderatorja Einxhel Shkira po shijon prej muajsh historinë me Dj Dagz, të cilin e njohu gjatë rrugëtimit të saj në “Big Brother VIP”. Së fundmi, në rrjet po alùdohet se dyshja mund të jenë fejuar.

Ata të dy janë një ndër çiftet që dolën nga Big Brother, ndonse nuk ngùrrojnë që dashurinë e tyre ta tregojnë hapur në rrjetet sociale dhe në intervista.

Einxhel ka publikuar në Instagram foton e një unaze, krahas së cilës ka shkruar:

Në çdo rrahje të zemrës time!

Unaza ka formën e rràhjeve të zemrës dhe fare mirë mund të jetë vetëm një dhuratë romantike nga DJ Dagz.

Mirëpo, nuk përjashtohet as mundësia që ai t’i ketë propòzuar. Më tej mbetet të mësojmë nga vetë çifti.
Çfarë ndodhi me çiftin e famshëm? Einxhel shfaqet pa Dagz në Tiranë, nuk  ishte as në festën e Monika Lubonjës - Gossip

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!