Ballina Magazina U përfol se Besi dhe Olsi nuk flasin më, mirëpo komenti i...

U përfol se Besi dhe Olsi nuk flasin më, mirëpo komenti i Eglit për Xhensilen tregon gjithçka! (FOTO)

Pak ditë më parë u komentua gjatë në media marrédhénia mes Bes Kallakut dhe Olsi Bylykut, duke u alùduar se ata nuk janë më miq.

Shkak u bë ditëlindja e Olsit. Midis urimeve të shumta nga personàzhe të ndryshëm, ajo çka u vu re ishte mungesa e një urimi publik nga Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.

Ata po ashtu nuk ishin në festën e tij ku morën pjesë personàzhe të ndryshme të showbizit.

Olsi dhe Besi njihen për miqësinë e tyre që u krijua që në ‘Portokalli’ e cila u fòrcua gjatë viteve dhe dyshen e humorit i shikonim shumë shpesh së bashku gjatë postimeve në rrjetet sociale apo me pushime së bashku me partneret e tyre.

E janë pikërisht këto dy të fundit që i kanë dhënë fund zërave. Xhensila publikoi dje këngën e saj të re dhe Egli ishte një nga të parat për ta mbështetur.

“Dashuri me dëgjim të parë” shkroi ajo krah një postimi në rrjetet sociale duke hédhur pòshtë alùdimet për një marrédhénie të krísur.Bëri bujë lajmi në media/ Zbardhet si qëndron e vërteta

Besi ka qenë ai që ndihmoi Olsin të bëhej pjesë e “Portokalli”. Më pas të dy bashkë me Erion Isain sollën “BE Coffe” në Tv Klan si pjesë e “E diela shqiptare”, por nuk rezultoi shumë e suksesshme.

Kështu, Olsi iu bashkua “Klanifornia” teksa Besi dhe Erioni vijuan angazhimet e tjera jashtë ekranit.

Vitin e kaluar Besi u bë pjesë e “Kosherja Show”, ku ftoi edhe Olsin të bëhej pjesë.

Ai të ka zgjedhur se ngjan me Xhensilën", Partnerja e Olsi Bylykut acarohet  me ndjekësin - Loki Magazine

Mirëpo, ftesa e tij u refuzua nga aktori i cili ka deklaruar se ka bërë shumë lëvizje në pak vite karrierë dhe nuk donte të rrezikonte më.

Ndonëse kjo është përfolur si arsye e prishjes së raporteve mes tyre, të dy publikisht e kanë mohuar diçka të tillë duke u shprehur se nuk takohen shpesh për shkak të angazhimeve.Ai të ka zgjedhur se ngjan me Xhensilën?”, partnerja e Olsi Bylykut  acarohet me ndjekësin (FOTO LAJM) - Albeu.com

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!