Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, shpërndàu ditën e sotme një kùnj për Donaldin dhe Borën, mirëpo kjo gjë nuk u prit shumë mirë nga publiku.

Në llogarinë e saj në Twitter, Beatrix shpërndàu shprehjen e komentit të saj të vjetër në postimin e Borës dhe Donaldit (kur ata u ritakuan brenda BBV ndërsa Beatrix ende nuk ishte bërë banore).

“Komshinjtë e kujt do çmenden këtë javë?”- shkruan Trixa në postim.

Ndjékësit filluan ta ‘krýqëzojnë’ duke e kritikuar se po përdor diçka të pahijshme për të térhéqur vëmendjen për interesat e saj.

Madje një person ka shkruar për këngëtaren në “Twitter”:

“Ndjej sikur nuk e bùllizùam këtë vajzë mjaftueshëm”

Po ky koment nuk është lënë pa u komentuar nga vetë Beatrix-i e cila ka thënë:

“Vazhdo, më bùllízo…Unë jam më e fortë nga ç’mendon ti! Thjesht shpresoj që një ditë fëmijët e tu të mos lexojnë gjërat që ke shkruar“

Nuk kemi pasur asnjë reàgim direkt nga Donaldi apo Bora për të gjitha ngjàrjet që ndodhën kësaj kohe, po ashtu Beatrix ka zgjedhur të mos japë asnjë deklaratë publike.

Por, veprimet e fundit të Trixës tregojnë se ajo vazhdon të jetë e ‘shqétësuar’ nga dyshja Donald-Bora.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!