Ballina Uncategorised Stresi publikon këngën më të re, klipi i xhiruar në Greqi tërheq...

Stresi publikon këngën më të re, klipi i xhiruar në Greqi tërheq vëmendjen e të gjithëve (VIDEO)

Tashmë kur na kanë mbetur pak deri tek fillimi i sezonit të verës, shumë artistë shqiptarë janë duke publikuar projektet e tyre muzikore.

Reperi i njohur, Stresi, ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Paranoia” mban titullin kënga, të cilën e ka sjellë edhe me videoklip në bashkëpunim me Niku Bossin.

Stresi publikon këngën më të re "Paranoja" - Lajmi.net

Videoja është realizuar në Greqi dhe duket se është pritur shumë mirë nga publiku.

Miksimi dhe masterizimi është punuar nga Paris Kalpos, ndërsa për produksionin është përkujdesur Teo Tzimas.

Përveç platformës YouTube, kënga gjendet edhe në iTunes dhe Spotify. Stresi është reperi që nuk publikon shumë shpesh projekte muzikore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!