Tashmë kur na kanë mbetur pak deri tek fillimi i sezonit të verës, shumë artistë shqiptarë janë duke publikuar projektet e tyre muzikore.

Reperi i njohur, Stresi, ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Paranoia” mban titullin kënga, të cilën e ka sjellë edhe me videoklip në bashkëpunim me Niku Bossin.

Stresi publikon këngën më të re "Paranoja" - Lajmi.net

Videoja është realizuar në Greqi dhe duket se është pritur shumë mirë nga publiku.

Miksimi dhe masterizimi është punuar nga Paris Kalpos, ndërsa për produksionin është përkujdesur Teo Tzimas.

Përveç platformës YouTube, kënga gjendet edhe në iTunes dhe Spotify. Stresi është reperi që nuk publikon shumë shpesh projekte muzikore.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!