Siç të gjithë e dimë, marrédhéniet mes Stresit dhe Einxhel Shkirës nuk kanë qenë fort të mira dhe gjithçka nisi pas protéstës për të ndjérin e vràrë, Klodian Rashën.

Stresi shprehu révoltén e tij në rrjétet sociale për personat që i kanë dalë kundér siç ishte Baton Haxhiu, ose personat që nuk kanë qenë në protéstë si Einxhel Shkira.

Kjo e fundit në një status në rrjétet sociale shkruante se nuk doli në protéstë në respekt të dhímbjes së familjes së 25-vjeçarit.

Tha se i ka kërkuar falje, Stresi i drejtohet publikisht Einxhelit: Ti je  zero mi... - Lifestyle

Më tej, Einxhel dënonte dhùnën dhe shkatérrímet e kryera nga protéstuesit në kryeqytet.

Ndér të tjera ajo shprehej se nuk del në protéstë për të shkatérrùar qytetin e saj, por protéstën e bën çdo ditë të jetës.

Kaq ka mjàftuar që reperi ta rishpërndàjë në Instastory shkrimin e saj duke iu kthyer me një fjalor krejt të papërshtatshëm.

Përdor tragjedinë e dikujt për të dalë në TV”, Einxhel Shkira-Stresit: Do  ngelesh gjithmonë një dështak – Abc News

Pas përplàsjes së parë, thumbat mes tyre vazhduan, ashtu edhe deklarat e forta kundér njëri-tjetrit. Por, duket se gjithçka është sqaruar së fundmi teksa Stresi i ka kërkuar Einxhelit falje publike.

Reperi është shprehur se nuk ka asgjë personale me të, ndërsa e quan gjithashtu një prek konkurrénteve më të forta në “BBV”.

“Në radhë të parë natyra ime nuk është të mérrem me femra, por situata ishte ndryshe I kërkoj falje çdo femre, sidomos Einxhelit. Është vajzë shumë e mirë pavàrësisht se jemi kéqkuptuar në disa situata, i kërkoj falje publikisht. Nuk kam asnjë gjë, është një vajzë shumë e mirë dhe ishte një banore e fortë në Big Brother.”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!