Blogerja Sara Berisha po shijon prej muajsh historinë e dashurisë me Dj PM, të cilin e njohu gjatë rrugëtimit të saj në “Big Brother VIP”.

Mjafton një foto me barkun paksa të rrumbullakosur të një personazhi publik që njerëzit të fillojnë të aludojnë për shtatzëni.

Shkak janë bërë disa foto të Sarës nga festa e Monika Lubonjës, ku barku i saj është konsideruar më i rrumbullakosur si zakonisht.

Mirëpo, ndjékësit e blogeres kanë nisur të komentojnë se ajo është në pritje të ëmbël. Mirëpo, si qëndron e vërteta?

E ka mundësi që kjo hipotezë të jetë më pranë të vërtetës. Vetë Sarah tha pak ditë më parë në një intervistë se është ende shumë herët që ajo dhe PM të marrin hapa seriozë për lidhjen e tyre.

Blogerja nuk i ka lënë thashethemet të qarkullojnë për shumë gjatë, duke shkruar në Instastory “Çun apo gocë dini gjë ju?”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!