Ballina Magazina Së shpejti fejesa me EInxhel Shkirën? Reagon për herë të parë Dj...

Së shpejti fejesa me EInxhel Shkirën? Reagon për herë të parë Dj Dagz! (VIDEO)

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një ndër çiftet më të komentuar të muajve të fundit.

Me postimet e fundit në rrjetet sociale si dhe nga intervista e dhëna, duket se të dy po e shijojnë në maksimum romancën që nisi brenda ambienteve të shtëpisë së Big Brother VIP.

Kohët e fundit është përfolur se dyshja kanë hédhur një hap më tej në marrëdhënien e tyre si çift.

Shkak për këto aludime u bë unaza që moderatorja Einxhel Shkira, publikoi në rrjetin social Instagram.

“Në çdo rràhje të zemrës time”, ka shkruar Einxhel dhe duket qartë se unaza ka qenë një dhuratë nga Dagz.

Si duket Dagz i ka mohuar zërat duke thënë se nuk kanë në plan që të ndërmarrin hapa seriozë pavàrësisht se janë shumë mirë dhe tepër të lumtur bashkë.

Dj Dagz i bën Einxhelit dedikimin e bukur: Njerëzit me zemër të bardhë e  gjejnë njëri-tjetrin gjithmonë – Abc News

“Jemi shumë mirë. Edhe pse aty brenda je komplet ndryshe me jashtë. Sepse nuk dinim si donim të jetonim, planet.

Por jemi përshtatur dhe pjesën më të madhe të kohës po e kalojmë bashkë. Akoma nuk e kam njohur me familjen. Me motrën po, por jo me prindërit. Nuk ka ndonjë lëvizje.

Për momentin fokusi është te punët. Ato muaj kemi lënë shumë gjëra mbrapa dhe kur të sistemohemi ndoshta edhe ndodh diçka.”tha ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!