Ballina Showbiz Sa qenka rritur! Marina Vjollca publikon foton me Marget! (FOTO)

Sa qenka rritur! Marina Vjollca publikon foton me Marget! (FOTO)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi në nëntor të vitit 2021 janë bërë prindër për herë të parë.

Prindërit e rinj janë kujdesur që të mos ekspòzojnë të voglën e tyre në rrjete sociale aty ku ndíqen nga miliona ndjékës.

Ka qenë Marina që së fundmi ka publikuar një fotografi me vogëlushen, e cila ndonëse nuk i është zbùluar portreti shihet se është rritur dhe në krahët e nënës dhurojnë një portret shumë të ëmbël për ndjékësit.

Krahas pamjes që na shkriu zemrat në sy bie edhe dedíkimi i ndjerë i mami Marinës.

“Ti je zemra ime që rreh jashtë trupit tim. MARGET”, ka shkruar Marina sipër fotos.

Fotoja mori komente të shumta ndërsa me tjerëve ra një ku Marina thotë se Marget i ka ngjàrë teze Luanës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!