Marina Vjollca dhe Getoar Selimi në nëntor të vitit 2021 janë bërë prindër për herë të parë.

Prindërit e rinj janë kujdesur që të mos ekspòzojnë të voglën e tyre në rrjete sociale aty ku ndíqen nga miliona ndjékës.

Ka qenë Marina që së fundmi ka publikuar një fotografi me vogëlushen, e cila ndonëse nuk i është zbùluar portreti shihet se është rritur dhe në krahët e nënës dhurojnë një portret shumë të ëmbël për ndjékësit.

Krahas pamjes që na shkriu zemrat në sy bie edhe dedíkimi i ndjerë i mami Marinës.

“Ti je zemra ime që rreh jashtë trupit tim. MARGET”, ka shkruar Marina sipër fotos.

Fotoja mori komente të shumta ndërsa me tjerëve ra një ku Marina thotë se Marget i ka ngjàrë teze Luanës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!