Në puntatën e sotme të “Për’puthen Prime”, Rrushja ka marr një vendim dhe ka zgjedhur se me kë do të vazhdojë rrugëtimin e saj në emision.

Prej javësh Rrushja është gjéndur përbàllë dy pëlqimesh: Kristos dhe Astritit.

Teksa pranoi se asnjëri nuk e ka plotësuar dhe nuk i ka vjédhur zemrën, Rrushja u shpreh se Kristos i trémbet për shkàk të xhélozisë.

Kështu ajo zgjodhi të ndërpriste takimet me të dhe të vazhdonte njohjen me Astritin.

“Kam shumë síklet sepse nuk e kisha menduar asnjëherë. Shpresoj që keni për të më kuptuar dhe mos të lëndoheni. Uroj mos të jem duke gabuar. Unë kam menduar dhe nuk jam ende e sigurt me veten time por…Kristo, je shumë i mirë! Jam shumë në síklet dhe nuk më ka ndodhur asnjëherë. Të kam shumë xhan, kam kaluar mirë dhe kéq me ty. Por, deri tani nuk jam e vendosur me asnjërin. Të kam thënë se fríkën e kam nga ti nga xhélozia e tepërt, ndoshta jam duke gabuar dhe shumë gjëra ndryshojnë! Më ke dhënë enérgji të mirë por kam patur fríkë mos më del ndryshe dhe shpesh këto dyshime më kanë dalë. Më pëlqen qetësia dhe mënyrën si shprehesh. Nuk jam e plotësuar nga asnjëri por Kristo më ka déshpéruar shumë. Ndoshta mund të kisha dalë e përputhur por nuk kam besim. Përfundimisht takimet do i ndërprés me Kriston. Më fal!!”- u shpreh Rrushja.

Kristo u largua nga “Për’puthen”, duke u shprehur se nuk ka pse të qëndrojë më në program sepse po rrinte vetëm prej konkurréntes.

Pas kësaj edhe Astriti mori një vendim të papritur. Në një kërcim romantik me Rrushen, Astriti u deklarua për të.

“Ky është momenti më i bukur që më ka ndodhur në jetën time. Kam marrë një vendim. Do të rri vetëm për ty në program dhe dua të të njoh vetëm ty. Ky është deklarimi im për ty”, tha ai.

Pozicion lepuri” për çfarë po flasin Kristo dhe Rrushe? – Përputhen  PRAPASKENA - YouTube

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!