Moderatorja e njohur, Roza Lati ka zbuluar së fùndmi se cili ishte banori që ka mbéshtetur më së shumti.

Sipas saj nuk ka qenë vetëm një personàzh por mesa duket pëlqimet e moderatores kanë ndryshuar përgjatë rrugëtimit të gjithsecilit prej tyre duke shfàqur kàràkteret apo dhe loja që bëhej brenda.

Roza është shprehur se në fillim ka përkrahur Sabianin më pas aktorin e humorit, Donald Veshajn.

Roza Lati tregon për herë të parë se kë ka mbështetur në Big Brother - Life&Gossip

Kjo për vetë faktin se ajo e vlerësoi si artist dhe në fund moderatorja ka mbështetur Einxhel Shkriën kjo pasi sipas saj kishin tipe të njëjta.

“Unë e kam përkrahur shumë Sabianin. Pastaj me ato luhatjet emocíonale dhe godítjet që mori njëra pas tjetrës e kam përkrahur një artist që ishte atje brenda, Donaldin.

Pastaj me kalimin e kohës vura re një vajzë të flàktë që ngùlte këmbë të vetja, e gjej shumë veten te ajo sepse është si ne, Einxhel Shkira” është shprehur ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!