Ballina Magazina Roza Lati zbùlon se cili është banori që ka mbéshtetur në 'Big...

Roza Lati zbùlon se cili është banori që ka mbéshtetur në ‘Big Brother VIP’: E gjej veten tek…(VIDEO)

Moderatorja e njohur, Roza Lati ka zbuluar së fùndmi se cili ishte banori që ka mbéshtetur më së shumti.

Sipas saj nuk ka qenë vetëm një personàzh por mesa duket pëlqimet e moderatores kanë ndryshuar përgjatë rrugëtimit të gjithsecilit prej tyre duke shfàqur kàràkteret apo dhe loja që bëhej brenda.

Roza është shprehur se në fillim ka përkrahur Sabianin më pas aktorin e humorit, Donald Veshajn.

Roza Lati tregon për herë të parë se kë ka mbështetur në Big Brother - Life&Gossip

Kjo për vetë faktin se ajo e vlerësoi si artist dhe në fund moderatorja ka mbështetur Einxhel Shkriën kjo pasi sipas saj kishin tipe të njëjta.

“Unë e kam përkrahur shumë Sabianin. Pastaj me ato luhatjet emocíonale dhe godítjet që mori njëra pas tjetrës e kam përkrahur një artist që ishte atje brenda, Donaldin.

Pastaj me kalimin e kohës vura re një vajzë të flàktë që ngùlte këmbë të vetja, e gjej shumë veten te ajo sepse është si ne, Einxhel Shkira” është shprehur ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!