Ballina Magazina Romeo ndahet nga vajza e Niko Peleshit? Aktori zbulon si qëndron e...

Romeo ndahet nga vajza e Niko Peleshit? Aktori zbulon si qëndron e vërteta (VIDEO)

Romeo Veshaj ishtë i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Goca dhe Gra’ku ka folur rreth emisionit më të ri që do të fillojë në Top Channel këtë të premte “Më lër të flas”.

Ai dhe Aleksia Peleshi janë një ndër dyshet më të komentuara në mediat rozë.

Ata prej kohësh përflitet se i kanë dhënë fund lídhjes, mirëpo vetëm mbrëmjen e sotme, aktori ka zbùluar si qendron e vërteta.

What did he do to us", Aleksia tells how Niko Peleshi reacted when he found out that his daughter is related to Romeo - POLITIKOFF

I pyetur nëse vëllezërit Veshaj janë single apo jo, Romeo ka deklaruar se ai vetë po, duke lënë të kuptohet gjithçka.

“A mund të flas për veten se për Donaldin nuk e di”, ka thënë ai, ku më tej ka vazhduar:

“Unë jam single, me Donaldin jam zënë s’flasim për kàrikuesin nuk e di si është”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!