Romeo Veshaj ishtë i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Goca dhe Gra’ku ka folur rreth emisionit më të ri që do të fillojë në Top Channel këtë të premte “Më lër të flas”.

Ai dhe Aleksia Peleshi janë një ndër dyshet më të komentuara në mediat rozë.

Ata prej kohësh përflitet se i kanë dhënë fund lídhjes, mirëpo vetëm mbrëmjen e sotme, aktori ka zbùluar si qendron e vërteta.

What did he do to us", Aleksia tells how Niko Peleshi reacted when he found out that his daughter is related to Romeo - POLITIKOFF

I pyetur nëse vëllezërit Veshaj janë single apo jo, Romeo ka deklaruar se ai vetë po, duke lënë të kuptohet gjithçka.

“A mund të flas për veten se për Donaldin nuk e di”, ka thënë ai, ku më tej ka vazhduar:

“Unë jam single, me Donaldin jam zënë s’flasim për kàrikuesin nuk e di si është”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!