Robert Berisha ka befasuar me deklaratën që ka bërë së fundmi për Elvana Gjatën.

Tanimë në rolin e moderatorit, Berisha ka pasur të ftuar në emisionin e tij, këngëtarin e njohur Bardhi.

Teksa ky i fundit është ndalur te bashkëpunimi me Elvana Gjatën, ka ndërhyrë moderatori duke thënë se këngëtares i është rritur mendja.

“Elvana është artiste dhe i është rritur mendja. Ku janë ato 25 a 30 vite që kemi ngrënë dhe kemi pirë me një hotel dhe kemi udhëtuar me një autobus, me një makinë. Humbën, si je a e dini, por është një artsiste e mirë”, është shprehur Robert Berisha.

Së fundmi, Roberti ka qenë në qendër të mediave rozë pas fotos që postoi në Instagram me të bijën, Renee, ku shfàqet duke i dhénë një puthje në buzë.

Kaq u desh që të shpérthénin komentet kritikuese, ku e quanin ‘tùrp’ dhe ‘të ndaluar’ që prindi të puthë fëmijën e tij në buzë.

Robert Berisha habit me deklaratën për Elvana Gjatën: Dikur kemi ngrënë e kemi pirë... - Gossip

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!