Ballina Magazina Robert Berisha i dedikon këngë personit më të shtrenjtë që nuk jeton...

Robert Berisha i dedikon këngë personit më të shtrenjtë që nuk jeton më!

Jemi mësuar ta shohim me këngë rítmíke dashurie dhe të buzëqeshur e shumë argëtues por Robert Berisha në projektin e ri do të vijë komplet ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim.

Këngëtari i njohur ka realízuar një dedíkim për nënën e tij të ndjérë, e cila ndërroi jetë në janarin e vitit 2021.

Artisti e hùmbi të ëmën pas një sëmùndje të rëndë të cilës nuk mùndi ti përbàllonte.

Robert Berisha with songs dedicated to mother

Ka qenë Roberti që përmes rrjeteve sociale ka zbùluar se kënga e tij e re i dedíkohet nënës dhe mban titullin ‘’Nanë’’.

Kënga do të vijë e realizuar edhe me videoklip dhe pritet të publikohet me datë 30 prill.

Ndryshe Roberti krahas aktiviteteve muzikore po vazhdon suksesshëm edhe në fushën e moderimit me emisionin e tij të përjavshëm ‘’Robi plaket kur don vet’’.

Humbi nënën nga sëmundja e ligë/ Robert Berisha publikon foton kur nëna  ishte në spital me vajzën e tij dhe rrëqeth me fjalët

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!