Ballina Magazina Publikoi videon me reàgimin e fortë, Beatrix ka vetëm një fjalë për...

Publikoi videon me reàgimin e fortë, Beatrix ka vetëm një fjalë për mbështetësit (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë ndër personàzhet më të komentuar të muajve të fundit në mediat rozë.

Pas videos që publikoi dje me mesazhin e fortë kundër bùllízmit, Beatrix Ramosaj , sot ka falenderuar të gjithë mbështetësit e saj që e kanë përkrahur.

Në videon e djeshme ajo kërkonte të ndalohej abùzimi me emrin e saj në internet.

Me anë të një Instastory, Ramosaj, ka publikuar një sfond blu ku në të shkruhej ‘Faleminderit’.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj reàgoi ditën e djeshme për herë të parë për sùlmet e vazhdueshme me të cilat është përballur pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP.

Përmes një videoje, këngëtarja shprehej se gjatë muajve të fundit është abùzuar shumë me emrin e saj sidomos pas fillimit të romancës dhe përfundimit të saj më aktorin Donald Veshaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!