Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ka publikuar pasditen e sotme këngën e saj më të re.

“Ale Ale” është titulli i projektit dhe Xhensila shfaqet shumë atraktive në ‘look’.

Ndërsa, kënga është shumë ritmike, fiks për stinën e verës. Sakaq, Xhensila ka paralajmëruar edhe shumë surpriza të tjera.

XHENSILA - ALE ALE (Official Video) - YouTube

“Fillimi i mbarë gjysma punës. Shijojeni “Ale Ale” dhe lëreni Xhensilën t’ju surprizojë më shumë dhe më shumë….”, ka shkruar këngëtarja në Instagram, pas publikimit të këngës.

Ajo gjithashtu ka falënderuar bashkëpunëtorët për përkushtimin maksimal.

“Kërceni sa më shumë, dhe gëzojuni jetës”, ka shkruar më tej Xhensila./abcnews.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!