Ballina Uncategorised Pritja mori fund! Xhnesila publikon këngën e re dhe është kaq FANTASTIKE!...

Pritja mori fund! Xhnesila publikon këngën e re dhe është kaq FANTASTIKE! (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ka publikuar pasditen e sotme këngën e saj më të re.

“Ale Ale” është titulli i projektit dhe Xhensila shfaqet shumë atraktive në ‘look’.

Ndërsa, kënga është shumë ritmike, fiks për stinën e verës. Sakaq, Xhensila ka paralajmëruar edhe shumë surpriza të tjera.

XHENSILA - ALE ALE (Official Video) - YouTube

“Fillimi i mbarë gjysma punës. Shijojeni “Ale Ale” dhe lëreni Xhensilën t’ju surprizojë më shumë dhe më shumë….”, ka shkruar këngëtarja në Instagram, pas publikimit të këngës.

Ajo gjithashtu ka falënderuar bashkëpunëtorët për përkushtimin maksimal.

“Kërceni sa më shumë, dhe gëzojuni jetës”, ka shkruar më tej Xhensila./abcnews.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!